Хімія

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

04 грудня 2019 року на базі Сарненської гімназії відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. В олімпіаді взяли участь 88 учасників району. Переможцями стали:

Місце Клас Бал Прізвище, ім’я учня Назва закладу ПІБ вчителя
І 7 48 Шевчук Вікторія Клесівська ЗОШ І-ІІ ст.- ліцей Яковенко О.Г.
І 7 47 Левчук Наталія Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ст. Цимбалюк В.Б.
ІІ 7 41 Воронова Софія Сарненська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Заєць С.В.
ІІ 7 39 Зелінська Ольга Сарненський НВК «Школа-колегіум»ім. Т.Г. Шевченка Пацьола А.П.
ІІ 7 37 Кібиш Іван Цепцевицька ЗОШ І- ІІІ ст. Волощук О.Л.
ІІ 7 41 Немчук Діана ОЗ «Степанська ЗОШ І-ІІІ ст.» Мельник О.С.
ІІІ 7 36,5 Жигула Анастасія Чудельська ЗОШ І-ІІІ ст. Кардаш В.В.
ІІІ 7 35 Заєць Владислав Любиковицька ЗОШ І-ІІІ ст. Бойчук Л.О
ІІІ 7 34 Лоза Поліна Сарненська гімназія Курадовець Н.Ф.
ІІІ 7 30 Криницький Андрій Сарненський ліцей №2 Ганзюк Н.М.
ІІІ 7 28,5 Білотіл Денис Яринівська ЗОШ І-ІІ ст. Вовчик Л.А.
ІІІ 7 28 Іваницький Андрій Костянтинівська ЗОШ І-ІІ ст. Коречко Л.Ю.
ІІІ 7 28 Савчик Світлана Тутовицька ЗОШ І-ІІІ ст. Савчик О.І.
І 8 39 Бриж Марія Сарненський районний ліцей «Лідер» Хрящевська Л.С.
І 8 38 Велисейко Катерина Сарненський НВК «Школа-колегіум»ім. Т.Г. Шевченка Кисільова Л.Р.
ІІ 8 37 Яша Діана Сарненська гімназія Курадовець Н.Ф.
ІІ 8 35,5 Опалько Софія Сарненський ліцей №2 Залуцький С.Р.
ІІ 8 35,5 Гоч Софія ОЗ «Степанська ЗОШ І- ІІІ ст.» Романцова Ж.П.
ІІ 8 35 Радчук Наталія Кам’яно-Случанська ЗОШ І-ІІ ст. Ковальчук Н.В.
ІІІ 8 31 Петровчук Зоя Чудельська ЗОШ І- ІІІ ст... Жук І.В.
ІІІ 8 23 Гурик Тетяна Сарненська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Заєць С.В..
ІІІ 8 29 Гарська Юлія Клесівська ЗОШ І-ІІ ст.- ліцей Яковенко О.Г.
ІІІ 8 24 Добриднік Аліна Кричильська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Л. Зіньківа-Куліша Гоч Л.П.
ІІІ 8 22 Микосянчик Наталія Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ст. Цимбалюк В.Б.
ІІІ 8 20,5 Цимбаліст Софія Клесівська ЗОШ І-ІІ ст. Сульжик О.В.
І 9 36 Лазарчук Артем ОЗ «Степанська ЗОШ І-ІІІ ст.» Мельник О.С.
І 9 32 Полюхович Олександр Сарненський ліцей №2 Залуцький С.Р.
ІІ 9 29 Олач Інна Клесівська ЗОШ І- ІІ ст.- ліцей Кіщенко Л.В.
ІІ 9   Демяник Богдан Кам’яно-Случанська ЗОШ І-ІІ ст. Ковальчук Н.В.
ІІ 9 26 Шевчук Інна Чудельська ЗОШ І- ІІІ ст. Жук І.В.
ІІІ 9 25 Постайчук Софія Тинненська ЗОШ І- ІІІ ст. Євтушина Л.В.
ІІІ 9 24 Овейчик Андрій Карпилівська ЗОШ І- ІІІ ст. Цимбалюк В.Б.
ІІІ 9 17,5 Михайлицька Карина Сарненська гімназія Абрамчук О.В.
ІІІ 9 17,5 Гордич Оксана Ремчицька ЗОШ І- ІІІ ст. Белаш Л.М.
ІІІ 9 18,5 Полтаріна Анастасія Сарненська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Заєць С.В.
І 10 43 Трищук Анна Клесівська ЗОШ І-ІІ ст.- ліцей Яковенко О.Г.
ІІ 10 29 Завгородній Марк Сарненська гімназія Абрамчук О.В.
ІІ 10 24,5 Войтюк Вікторія Сарненський НВК «Школа-колегіум»ім. Т.Г. Шевченка Мороченець Н.Г.
ІІІ 10 20,5 Мельник Діана Ремчицька ЗОШ І-ІІІ ст. Белаш Л.М.
ІІІ 10 20,5 Зданевич Вікторія Кричильська ЗОШ І-ІІІ ст.ім. Л. Зіньківа-Куліша Гоч Л.П.
ІІІ 10 20,5 Мартинюк Ірина Карпилівська ЗОШ І- ІІІ ст. Цимбалюк В.Б.
ІІІ 10 20,5 Лазарчук Максим ОЗ «Степанська ЗОШ І-ІІІ ст.» Романцева Ж.П.
ІІІ 10 18 Зіненко Михайло Тутовицька ЗОШ І-ІІІ ст. Савчик О.І.
І 11 23,5 Кушнір Катерина Сарненська гімназія Абрамчук О.В.
ІІ 11 20 Фурманець Станіслав Сарненський НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка Кисельова Л.Р.
ІІІ 11 19,5 Овейчик Володимир Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ст. Цимбалюк В.Б.

Вітаємо з перемогою!