Хімія

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

06 грудня 2017 року на базі  Сарненської гімназії відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. Загальна кількість учасників – 115, з них учнів  7 класу -  31, 8 класу – 29, 9 класу - 26, 10 класу – 14, 11 класу – 15. 

Переможцями стали:

Клас Прізвище, ім’я учня Навчальний заклад Вчитель Місце
7 Олач Інна Клесівська

ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей

Кіщенко Л.В. І
Полтаріна Анастасія Сарненська

 ЗОШ І-ІІІ ступенів №4

Заєць С.В. І
Полюхович Олександр Сарненська

ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Залуцький С.Р. ІІ
Шевчук Інна Чудельська

ЗОШ І-ІІІ ступенів

Жук І.В. ІІ
Клевака Альона Костянтинівська

ЗОШ І-ІІ ступенів

Коречко Л.Ю. ІІ
Шерсюк Максим Сарненський НВК «Школа-колегіум» 

ім. Т.Г.Шевченка

Мороченець Н.Г. ІІ
Мельник Олег Зносицька

ЗОШ І-ІІІ ступенів

Шевня Л.В. ІІ
Параниця Аліна Тріскинська

ЗОШ І-ІІІ ступенів

Абрамчук І.В. ІІІ
Лазарчук Артем Опорний заклад «Степанська

ЗОШ І-ІІІ ступенів»

Мельник О.С. ІІІ
Овейчик Андрій Карпилівська

ЗОШ І-ІІІ ступенів

Цимбалюк В.Б. ІІІ
Гордич Оксана Ремчицька

ЗОШ І-ІІІ ступенів

Белаш Л.М. ІІІ
Рудика Олександр Великовербченська

ЗОШ І-ІІІ ступенів

Кравчук Г.І. ІІІ
Бакунець Софія Тинненська

ЗОШ І-ІІІ ступенів

Ковальчук О.І. ІІІ
Шерсюк Анна Клесівська 

ЗОШ І-ІІ ступенів

Сульжик О.В. ІІІ
Дойонко Вікторія Маловербченська

ЗОШ І-ІІ ступенів

Бережний В.І. ІІІ
8

 

8

Трищук Анна Клесівська

ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей

Яковенко О.Г. І
Зіненко Михайло Тутовицька

ЗОШ І-ІІІ ступенів

Савчик О.І. ІІ
Бикова Вікторія Сарненський НВК «Школа-колегіум»

 ім. Т.Г.Шевченка

Мороченець Н.Г. ІІ
Завгородній Марк Сарненська гімназія Курадовець  Н.Ф. ІІІ
Павлушко Анастасія Ясногірська

ЗОШ І-ІІІ ступенів

Шокот Т.В. ІІІ
Савчук Вікторія Яринівська

ЗОШ І-ІІ ступенів

Вовчик Л.А. ІІІ
Абрамович Софія Сарненська

ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Залуцький С.Р. ІІІ
Зданевич Вікторія Кричильська

 ЗОШ І-ІІІ ступенів

ім. Л.Куліша-Зіньківа

Гоч Л.П. ІІІ
9 Овейчик Володимир Карпилівська

ЗОШ І-ІІІ ступенів

Цимбалюк В.Б. І
Опалько Раїса Кам’яне-Случанська

ЗОШ І-ІІ ступенів

Костюк О.І. ІІ
Кушнір Катерина Сарненська гімназія Курадовець  Н.Ф. ІІ
Савчик Юрій Тутовицька

ЗОШ І-ІІІ ступенів

Савчик О.І. ІІ
Харечко Ольга Кричильська

 ЗОШ І-ІІІ ступенів

ім. Л.Куліша-Зіньківа

Гоч Л.П. ІІІ
Колдун Вікторія Бутейківська

ЗОШ І-ІІ ступенів

Телетьон Л.О. ІІІ
Хрящевська Валентина Великовербченська

ЗОШ І-ІІІ ступенів

Давидюк Г.Р. ІІІ
Новак Катерина Сарненський районний ліцей «Лідер» Хращевська Л.С. ІІІ
Тимошицька Анастасія Сарненська

ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Залуцький С.Р. ІІІ
Сєріхова Катерина Сарненський НВК «Школа-колегіум»

 ім. Т.Г.Шевченка

Кисельова Л.Р. ІІІ
Давидюк Максим Сарненський НВК «Школа-колегіум»

  ім. Т.Г.Шевченка

Кисельова Л.Р. ІІІ
10

 

10

 

Гришкевич Максим Сарненська гімназія Курадовець  Н.Ф. І
Кущ Катерина Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей Яковенко О.Г. ІІ
Яцків Катерина Сарненський НВК «Школа-колегіум»

 ім. Т.Г.Шевченка

Мороченець Н.Г. ІІІ
11

 

Кулініч Андрій Сарненська гімназія Курадовець  Н.Ф. І
Шерсюк Сімона Сарненський районний ліцей «Лідер» Хращевська Л.С. ІІ
Вегера Тетяна Тутовицька

ЗОШ І-ІІІ ступенів

Савчик О.І. ІІ
Лотоцька Ірина Клесівська

ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей

Яковенко О.Г. ІІІ
Канецька Анжела Сарненський НВК «Школа-колегіум»

 ім. Т.Г.Шевченка

Кисельова Л.Р. ІІІ
Наливайко Інна Великовербченська

ЗОШ І-ІІІ ступенів

Давидюк Г.Р. ІІІ
Скибан  Сніжана Любиковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Бойчук Л.О. ІІІ

Вітаємо переможців !!!