Інформаційні технології

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій

15 грудня 2017 року на базі  ДПТНЗ "Сарненський професійний аграрний ліцей" відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій. Склад учасників наступний: 8 клас – 21 учень, 9 клас- 25 учнів, 10 клас – 17 учнів, 11 клас – 19 клас. Переможці зазначені в таблицях, а саме:

Клас Прізвище, ім’я учня Навчальний заклад Вчитель Місце
8 клас Міщеня Володимир Володимирович Сарненська гімназія Хомич В.В. І
Кушнір Влада Василівна Сарненський НВК «Школа-колегіум» Вінінчук О.Г ІІ
Вакулко Андрій Іванович Зносицька

ЗОШ І-ІІІ ст.

Семенюк С.С. ІІІ
Войтюк Вікторія Ігорівна Сарненський НВК «Школа-колегіум» Вінінчук О.Г ІІІ
Жилка Дмитро Володимирович Сарненська

ЗОШ І-ІІІ ст.№2

Набухотна О.І. ІІІ
Климчук Денис Васильович Стрільська

ЗОШ І-ІІІ ст.

Сергійчук А.І. ІІІ
Лещик Андрій Олександрович ОЗ Степанська

ЗОШ І-ІІІ ст.

Кондратець В.А. ІІІ
9 клас Сергійчук Владислав Сергійович Сарненський НВК «Школа-колегіум» Рябова М.М. І
Боровець Роксолана Володимирівна Вирівська ЗОШ І-ІІІ ст. Меркулова Г.І. ІІ
Ковальов Віталій Святославович Сарненський НВК «Школа-колегіум» Рябова М.М. ІІ
Галушко Денис Тимофійови Сарненська гімназія Хомич В.В. ІІІ
Колдун Вікторія Володимирівна Бутейківська ЗОШ І-ІІ ст. Чиж Р.В. ІІІ
Кузнець Дмитро Дмитрович Стрільська ЗОШ І-ІІІ ст. Сергійчук А.І. ІІІ
Никончук Ярослав Олександрович Зносицька ЗОШ І-ІІІ ст. Семенюк С.С. ІІІ
Опалько Раїса Сергіївна Кам’яне-Случанська ЗОШ І-ІІ ст. Сидорчук Р.П. ІІІ
Станков Артем Віталійович Сарненська гімназія Хомич В.В. ІІІ
Яковець Тетяна Василівна Чудельська ЗОШ І-ІІІ ст. Абрамчук І.П. ІІІ
10 клас Лохвич Оксана Іванівна Сарненський НВК «Школа-колегіум» Рябова М.М. І
Колдун Павло Петрович Великовербченська

ЗОШ І-ІІІ ст.

Оласюк В.М ІІ
Гаврильчик Сергій Олегович Стрільська

ЗОШ І-ІІІ ст.

Сергійчук А.І. ІІІ
Дорошко Світлана Анатоліївна Зносицька

ЗОШ І-ІІІ ст.

Семенюк С.С. ІІІ
Шевчук Андрій В’ячеславович Немовицька

ЗОШ І-ІІІ ст.

Карпець І.В ІІІ
Абрамчук Олександр Іванович Клесівська ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей Ліщук І.М. ІІІ
Гришкевич Максим Миколайович Сарненська гімназія Хомич В.В. ІІІ
11 клас Сергійчук Назар Сергійович Сарненський НВК «Школа-колегіум» Вінінчук О.Г. І
Павловець Олександр Володимирович Сарненська гімназія Хомич В.В. ІІ
Шкодич Микола Володимирович Великовербченська

ЗОШ І-ІІІ ст.

Оласюк В.М. ІІ
Абрамович Катерина Василівна ОЗ «Степанська

ЗОШ І-ІІІ ст.»

Кондратець В.А. ІІ
Береговець Іван Васильович Стрільська

ЗОШ І-ІІІ ст.

Сергійчук А.І. ІІІ
Опалько Марина Вадимівна Вирівська

 ЗОШ І-ІІІ ст.

Меркулов Ю.Ю. ІІІ
Вакулко Дарія Іванівна Зносицька

ЗОШ І-ІІІ ст.

Семенюк С.С. ІІІ

Вітаємо переможців та вчителів!!! Бажаємо успіхів у подальших звершеннях!!!