Інформаційні технології

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій

14 грудня 2018 року на базі Сарненського навчально-виховного комплексу «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій. Склад учасників наступний: 8 клас – 24 учень, 9 клас- 27 учнів, 10 клас – 20 учнів, 11 клас – 19 клас. Переможці зазначені в таблиці, а саме:

Клас Прізвище, ім’я учня Навчальний заклад Місце
8 клас Худоба Арсен Сарненський НВК «Школа-колегіум»

ім. Т.Г. Шевченка

І
Кондратець Дарина Опорний заклад «Степанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» ІІ
Толочний Владислав Сарненська гімназія ІІ
Шерстюк Максим Сарненський НВК «Школа-колегіум»

ім. Т.Г. Шевченка

ІІ
Комар Богдан Коростська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІ
Трофимець Вікторія Вирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
Полюхович Олександр Сарненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ІІІ
Рудика Олександр Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
Мельник Олег Зносицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
Ревенко Олексій Сарненська гімназія ІІІ
9 клас Міщеня Володимир Сарненська гімназія І
Остапчук Владислав Глушицька ЗОШ І-ІІ ступенів ІІ
Лещик Андрій Опорний заклад «Степанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» ІІ
Кичан Софія Немовицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІ
Ус Вікторія Сарненський НВК «Школа-колегіум»

ім. Т.Г. Шевченка

ІІІ
Вакулко Андрій Зносицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
Дем’янчук Владислав Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
Опалько Софія Федорівська ЗОШ І-ІІ ст. ІІІ
Гамза Андрій Сарненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 ІІІ
Мацкевич Наталія Вирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
Семенюк Віталій Полянська ЗОШ І-ІІ ступенів ІІІ
Коротчук Юлія Коростська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
Магрело Анастасія Сарненський районний ліцей «Лідер» ІІІ
Захарчук Владислав Сарненський НВК «Школа-колегіум»

ім. Т.Г. Шевченка

ІІІ
10 клас Ковальов Віталій Сарненський НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка І
Мичка Вадим Немовицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІ
Яковець Тетяна Чудельська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІ
Станков Артем Сарненська гімназія ІІ
Сергійчук Владислав Сарненський НВК «Школа-колегіум»

ім. Т.Г. Шевченка

ІІ
Комар Тарас Коростська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
Бабич Михайло Ремчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
Савєлькіна Вікторія Сарненський районний ліцей «Лідер» ІІІ
Кузнець Дмитро Стрільська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
Никончук Ярослав Зносицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
11 клас Гришкевич Максим Сарненська гімназія І
Лохвич Оксана Сарненський НВК «Школа-колегіум»

ім. Т.Г. Шевченка

ІІ
Колдун Павло Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІ
Худоба Ярослав Опорний заклад «Степанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» ІІ
Абрамчук Олександр Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей ІІІ
Броварець Олександр Сарненська ЗОШ І-ІІ ступенів №4 ІІІ
Вербицька Владислава Сарненський районний ліцей «Лідер» ІІІ
Кичан Ангеліна Сарненська ЗОШ І-ІІ ступенів №2 ІІІ
Гаврильчик Сергій Стрільська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
Мичка Ангеліна ДПТНЗ «Сарненський аграрний ліцей» ІІІ

Вітаємо переможців!!! Бажаємо успіхів у подальших звершеннях!!!