Інформаційні технології

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологій

16 грудня 2019 року на базі Сарненського НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологій, де взяло участь 87 учасників. Переможцями стали:

Місце Клас Бали Прізвище, ім’я учня Заклад освіти Прізвище, ініціали вчителя
І 8 236 Оласюк Олександр Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ст. Оласюк В.М.
ІІ 8 223 Гризовська Інна Зносицька ЗОШ І-ІІІ ст. Семенюк С.С.
ІІІ 8 180 Гоч Софія ОЗ «Степанська ЗОШ І-ІІІ ст.» Забілик М.В.
ІІІ 8 165 Стахнюк Назар Немовицька ЗОШ І-ІІІ ст. Карпець І.В.
ІІІ 8 155 Шокот Максим Чудельська ЗОШ І-ІІІ ст. Абрамчук І.П.
ІІІ 8 150 Худоба Артем Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум»ім. Т.Г. Шевченка Цицюра С.О.
ІІІ 8 135 Максимчук Микола Сарненська гімназія Хомич Т.А.
ІІІ 8 130 Сидорчук Катерина Кам’яне-Случанська ЗОШ І-ІІ ст. Сидорчук Р.П.
І 9 350 Шерстюк Максим Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум»ім. Т.Г. Шевченка Вінінчук О.Г.
ІІ 9 285 Худоба Арсен Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум»ім. Т.Г. Шевченка Вінінчук О.Г.
ІІ 9 250 Постайчук Софія Тинненська ЗОШ І-ІІІ ст. Постайчук С.М.
ІІІ 9 202,5 Дем’яник Богдана Кам’яне-Случанська ЗОШ І-ІІ ст. Сидорчук Р.П.
ІІІ 9 200 Дойонко Вікторія Маловербченська ЗОШ І-ІІ ст. Чиж Р.В.
ІІІ 9 172,5 Кондратець Дарина ОЗ «Степанська ЗОШ І-ІІІ ст.» Кондратець В.А.
ІІІ 9 170 Комар Богдан Коростська ЗОШ І-ІІІ ст. Чиж. О.М.
ІІІ 9 170 Мосійчук Станіслав Сарненська гімназія Хомич Т.А.
ІІІ 9 165 Ющук Артур Вирівська ЗОШ І-ІІІ ст. Абрамчук О.А.
ІІІ 9 162,5 Мичка Андрій Немовицька ЗОШ І-ІІІ ст. Карпець І.В.
ІІІ 9 157,5 Полюхович Олександр Сарненський ліцей №2 Набухотна О.І.
ІІІ 9 157,5 Толочний Владислав Сарненська гімназія Хомич В.В.
І 10 255 Міщеня Володимир Сарненська гімназія Хомич Т.А.
ІІ 10 205 Кичан Софія Немовицька ЗОШ І-ІІІ ст. Карпець І.В.
ІІ 10 200 Ус Вікторія Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум»ім. Т.Г. Шевченка Рябова М.М.
ІІІ 10 170 Вакулко Андрій Зносицька ЗОШ І-ІІІ ст. Семенюк С.С.
ІІІ 10 170 Лещик Андрій ОЗ «Степанська ЗОШ І-ІІІ ст.» Кондратець В.А.
ІІІ 10 165 Зіненко Михайло Тутовицька ЗОШ І-ІІІ ст. Тишкова О.В.
ІІІ 10 150 Радчук Сергій Стрільська ЗОШ І-ІІІ ст. Сергійчук А.І.
І 11 281 Станков Артем Сарненська гімназія Хомич В.В.
ІІ 11 220 Мичка Вадим Немовицька ЗОШ І-ІІІ ст. Карпець І.В.
ІІ 11 203 Сергійчук Владислав Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум»ім. Т.Г. Шевченка Цицюра С.О.
ІІІ 11 177 Бриж Володимир Сарненський районний ліцей «Лідер» Тишковець А.Л.
ІІІ 11 175 Ковальов Віталій Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка Цицюра С.О.
ІІІ 11 175 Слесар Олексій Вище професійне училище №22 Тишковець О.В.
ІІІ 11 163 Мельниченко Яна Любиковицька ЗОШ І-ІІІ ст. Свиридон В.М.
ІІІ 11 160 Бабич Михайло Ремчицька ЗОШ І-ІІІ ст. Гордич Ю.В.

Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів!