Інформація за 2017-2018 навчальний рік

ІІ етап ІX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

З метою сприяння піднесенню престижу української мови і літератури у молодого покоління, підвищенню рівня загальної мовної культури, вихованню в його учасників почуття гордості за свій народ у районі відбувся ІІ етап ІX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка на базі Сарненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4.

Переможцями  даного етапу конкурсу стали учні закладів загальної середньої освіти, які посіли І місце:

5 клас – Янчук Ангеліна, учениця Опорного закладу «Степанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», вчитель Стругерян В.Ф.

6 клас – Радчук Ельміра, учениця Любиковицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Мацкевич С.В.

7 клас – Примак Іванна, учениця Федорівської ЗОШ І-ІІ ступенів, вчитель Абрамчук Л.В.

8 клас – Полюхович Олександр, учень Сарненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, вчитель Канецька Н.І.

9 клас – Мельник Софія, учениця Сарненського районного ліцею «Лідер», вчитель Дибач Т.А.

10 клас – Костецька Світлана, учениця Любиковицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Мацкевич С.В.

11 клас – Володько Катерина, учениця Сарненської гімназії, вчитель Зозюк І.В.

ІІ місце розділили наступні учасники конкурсу:

5 клас

1.Галушко Діана, учениця Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Дерпач Н.С.

2.Сич Софія, учениця Мар’янівської ЗОШ І-ІІ ступенів, вчитель Гомонець Т.Н.

3.Жук Олександра, учениця Чудельської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель  Гапонюк Л.А.

6 клас

1.Рибак Анна, учениця НВК «Школа-колегіум» імені Т.Г.Шевченка, вчитель Тіткова Н.А.

2.Конько Богдана, учениця Костянтинівської ЗОШ І-ІІ ступенів, вчитель Боровик О.А.

3.Ревенко Анна, учениця Сарненської гімназії, вчитель Зозюк І.В.

4.Жигула Анастасія, учениця Чудельської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Овсійчук Л.А.

7 клас

1.Вакулко Анастасія, учениця Чудельської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Овсійчук Л.А.

2.Тверда Анастасія, учениця Карасинської ЗОШ І-ІІ ступенів, вчитель Гольонко С.В.

3.Гольонко Анастасія, учениця Бутейківської ЗОШ І-ІІ ступенів, вчитель Шеремет Р.Ф.

8 клас

1.Цуман Діана, учениця Сарненської ЗОШ І-ІІІ №4, вчитель Івченко О.Є.

2.Олач Інна, учениця Клесівської ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцею, вчитель Опалько С.О.

3.Лебідь Валерія, учениця Сарненського НВК «Школа-колегіум» імені Т.Г.Шевченка, вчитель Турик І.Р.

4.Тасаж Дарина, учениця Костянтинівської ЗОШ І-ІІ ступенів, вчитель Бірюк М.В.

5.Жук Н.А., учениця Сарненського районного ліцею «Лідер», вчитель Крат Н.В.

9 клас

1.Пилипенко Катерина, учениця Опорного закладу «Степанська ЗОШ І-ІІІ ступенів», вчитель Місюрина С.В.

2.Кардаш Катерина, учениця Немовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Мичко Н.А.

3.Пінчук Анастасія, учениця Сарненського НВК «Школа-колегіум» імені Т.Г.Шевченка, вчитель Хоміцька В.Т.

10 клас

1.Сосюк Софія, учениця Люхчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Гордійченко В.В.

2.Клещевнікова  Анна, учениця Сарненського НВК «Школа-колегіум» імені Т.Г.Шевченка, вчитель Сасинюк Н.В.

3.Жилка Марія, учениця Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Мартинюк С.Н.

11 клас

1.Криницька Ольга, учениця Сарненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, вчитель Аврамишина О.П.

2.Рибачок Аліна, учениця Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Мартинюк С.Н.

ІІІ місце розділили наступні учасники конкурсу:

5 клас

1.Климець Наталія, учениця Бутейківської ЗОШ І-ІІ ступенів, вчитель Мельник С.П.

2.Жупило Катерина, учениця Ремчицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Жупило Н.М.

3.Волощук Наталія, учениця Цепцевицьцої ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Прозапас К.В.

4.Царук Мар’яна, учениця Чабельської ЗОШ І-ІІ ступенів, вчитель Царук О.М.

5.Мелещук Анна, учениця Федорівської ЗОШ І-ІІ ступенів, вчитель Яворська Ю.П.

6.Вегера Віталіна, учениця Тутовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Гіль Л.М.

7.Онопрійчук Олександра, учениця Клесівської ЗОШ і-ІІ ступенів, вчитель Грицкевич О.О.

6 клас

1.Демчук Дарина, учениця Тутовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Гіль Л.М.

2.Мартинюк Анастасія, учениця Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Мартинюк С.Н.

3.Зоталінська Дарина, учениця Коростської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Патрикей В.С.

4.Воронова Софія, учениця Сарненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, вчитель Соловей К.Л.

5.Питель Марія, учениця Кричильської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Сіра Л.А.

7 клас

1.Босюк Анастасія, учениця Сарненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, вчитель Клевака Н.І.

2.Албутов Максим, учень Немовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Мичко Н.А.

3.Федорова Аліна, учениця Сарненського  НВК «Школа-колегіум» імені Т.Г.Шевченка, вчитель Аврамишина Т.М.

4.Клок Влад, учень Сарненської гімназії, вчитель Білотіл Г.М.

5.Пупко Оксана, учениця Зносицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Пархомчук О.М.

6.Гамза Вікторія, учениця Цепцевицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Жмура О.М.

8 клас

1.Єрменчук Анна, учениця Чудельської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Вакуліна Ірина Михайлівна.

2.Сергійчук Вікторія Олексіївна, учениця Тріскинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Бабич Тетяна Миколаївна.

3.Сергійчук Елла Юріївна, учениця Цепцевицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Губеня Л.М.

4.Одарчук Ілона Василівна, учениця Немовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Мельник Н.Л.

9 клас

1.Гнатюк Мирослава, учениця Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Мартинюк С.Н.

2.Царук Марія, учениця Чабельської ЗОШ І-ІІ ступенів, вчитель Єленець С.М.

3.Черньона Кристина, учениця Полянської ЗОШ І-ІІ ступенів, вчитель Питель Н.І.

4.Турик Неля, учениця Сарненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, вчитель Івченко О.Є.

5.Лотоцька Наталія, учениця Клесівської ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцею, вчитель Круглик В.П.

10 клас

1.Кардаш Ольга, учениця Степанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Стругерян В.Ф.

2.Галащук Іванна, учениця Сарненського районного ліцею «Лідер», вчитель Крат Н.В.

3.Тимошицька Анастасія, учениця Сарненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, вчитель Грушевська Ж.П.

11 клас

1.Долід Дана, учениця Сарненського районного ліцею «Лідер», вчитель Любиш М.М.

2.Боротюк Софія, учениця Тинненської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Малаш В.Р.

Вітаємо учнів  та вчителів, які підготували переможців, бажаємо міцного здоров’я, високих результатів та перемог у наступних етапах конкурсу!!!

Висловлюємо щиру подяку адміністрації Сарненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 за належно створені умови для проведення районного конкурсу, щиру, доброзичливу атмосферу, злагоджену співпрацю.


НАКАЗ №342 Про-проведення-Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2017-2018 навчальному році 

НАКАЗ № 375 Про підсумки проведення районного етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2017-2018 навчальному році

 

Підсумки VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г. Шевченка

Обласний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді ім. Т. Г. Шевченка

 

В обласному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді                ім. Т. Г. Шевченка переможцями стали:

 

Прізвище учнів Клас Школа Місце Прізвище вчителя
Клок Влада Сергіївна 6-ий Сарненська гімназія 3 Білотіл Галина Михайлівна
Скибан Сніжана Русланівна 11-ий Любиковицька загальноосвітня школа I-III ступенів 2 Мацкевич Світлана Василівна

ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

10 листопада 2017 року на базі  Сарненської  ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 відбувся ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. 
Конкурсне завдання складалося з творчої роботи.

Згідно з Положенням про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка конкурс проводиться для учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів в чотири етапи (з жовтня по березень).

Конкурс пройшов на високому організаційному рівні та сприяв вихованню у його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю, готовності творити добрі справи задля рідної Батьківщини, заможної, повноправної і невіддільної від світового розвитку країни.
В цей же день журі, враховуючи специфіку творчого завдання кожної вікової групи учасників, складність, обсяг творчої роботи, володіння художнім словом, мовно-літературну підготовленість конкурсантів, визначило переможців.

№ з/п Прізвище, ім’я учасника Навчальний заклад Клас Місце ПІП вчителя
1 Рибак

Анна

Сарненський НВК «Школа-колегіум»

ім. Т.Г. Шевченка

5 І Тіткова Н.А.
2 Клок

Влада

Сарненська

гімназія

 

6 І Білотіл Г.М.
3 Лебідь

Валерія

Сарненський НВК «Школа-колегіум»

ім. Т.Г. Шевченка

7 І Турчик С.М.
4 Мелещук

Агеліна

Чудельська

загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

8 І Гапонюк Л.А.
5 Костецька

Світлана

Любиковицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 9 І Мацкевич С.В.
6 Володько Катерина Сарненська гімназія 10 І Зозюк І.В.
7 Скибан

Сніжана

Любиковицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 11 І Мацкевич С.В.
8 Радчук

Ельвіра

 

Любиковицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 ІІ Мацкевич С.В.
9 Ревенко

Анна

Сарненська гімназія 5 ІІ Зозюк І.В.
10 Петровчук

Анна

Сарненська

загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

5 ІІ Набухотна Л.М.
11 Волошина Віолетта

 

Опорний заклад «Степанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» 6 ІІ Гуцало Г.П.
12 Мечкало

Карина

Сарненська

загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

6 ІІ Грушевська Ж.П.
13 Тасаж

Дарина

Костянтинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 7 ІІ Бірюк М. В.
14 Петлюк

Алла

Сарненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 7 ІІ Івченко О. Є.
15 Свиридон Сніжана Любиковицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 8 ІІ Калюш Є. М.
16 Мисанець Богдана Сарненський НВК «Школа-колегіум»

ім. Т.Г. Шевченка

8 ІІ Стельмах Н.П.
17 Колядко

Ольга

Немовицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 9 ІІ Боровик М. В.
18 Галащук

Іванна

Сарненський районний

ліцей «Лідер»

9 ІІ Крат  Н. В.
19 Кірільчук

Валентина

Вирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 10 ІІ Примак В.К.
20 Шевчук

Андрій

Немовицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 10 ІІ Яковець Л.В.
21 Олійник

Валерія

Великовербченська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 11 ІІ Шершень Л.К.
22 Корінець

Дана

Тинненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 11 ІІ Малаш В.Р.
23 Занозовська Галина Тинненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 ІІІ Кіркова Л. М.
24 Жигула Анастасія

 

Чудельська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 ІІІ Овсійчук Л. А.

 

25 Питель

Марія

Кричильська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 ІІІ Орешко І.І.
26 Мельник

Лідія

Опорний заклад «Степанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» 5 ІІІ Гоч Р.В.
27 Конько

Богдана

Констянтинівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 5 ІІІ Боровик О. А.
28 Гольонко Анастасія Бутейківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 6 ІІІ Шеремет Р. Ф.
29 Албутов

Максим

 

Немовицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 6 ІІІ Мичко Н. А.
30 Лех

Христина

Селищенська  загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 6 ІІІ Величко С. В.
31 Кишенко

Ліна

Констянтинівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 6 ІІІ Пономаренко Н. М.
32 Смик

Марина

Тинненська

загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

6 ІІІ Бакунець Т.П.
33 Бриж

Вікторія

Сарненська

загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

6 ІІІ Старовецька О.В.
34 Вакулко

Анастасія

Чудельська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів

6 ІІІ Овсійчук Л.А.
35 Камінський

Андрій

Кузьмівська

загальноосвітня школа

І-ІІ ступенів

6 ІІІ Трубілко О.М.
36 Воронін

Артем

Сарненська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів №2

7 ІІІ Шевчук Н.В.
37 Параниця

Аліна

Тріскинська

загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів

7 ІІІ Леончик О.М.
38 Гаврильчик

Зоряна

Глушицька

загальноосвітня школа

І-ІІ ступенів

7 ІІІ Козак О.С.
39 Куліш

Анастасія

Костянтинівська загальноосвітня школа

І-ІІ ступенів

8 ІІІ Пономаренко Н.М.
40 Рябкова

Вікторія

Немовицька

загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів

8 ІІІ Свирид М.В.
41 Мельник

Анна

Ремчицька

загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів

8 ІІІ Гордич Г.М.
42 Якимець

Вікторія

Опорний заклад «Степанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» 8 ІІІ Місюрина С.В.
43 Коврижко

Вероніка

Сарненська гімназія 9 ІІІ Білотіл Г.М .
44 Кузнець

Ірина

Стрільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів

9 ІІІ Табор О.Л.
45 Легкобит

Дарина

Чудельська

загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів

9 ІІІ Вакуліна І.М.
46 Прозапас

Наталія

Цепцевицька

загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів

9 ІІІ Прозапас К.В.
47 Мінчук

Ілона

Сарненська

загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів №2

9 ІІІ Баранова М.Ф.
48 Панасюк

Богдана

Сарненська

гімназія

9 ІІІ Хохол Л.П.
49 Боровець

Роксолана

Вирівська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів

9 ІІІ Єленець О.В.
50 Ляшко

Надія

Сарненський НВК

«Школа-колегіум»

ім.Т.Г.Шевченка

9 ІІІ Свищевська Н.М.
51 Аврамишина

Ольга

Сарненський НВК

«Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка

10 ІІІ Аврамишина Т.М.
52 Миронець

Неля

Ясногірська

загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів

10 ІІІ Купира С.І.
53 Долід

Дана

Сарненський районний ліцей «Лідер»

 

11 ІІІ Любиш М.М.
54 Євгейчук

Юлія

Сарненський НВК

«Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка

11 ІІІ Цуман В.В.
55 Вакулко

Дарія

Зносицька загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів

11 ІІІ Пархомчук О.М.