Історія

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

20 грудня 2018 року на базі  Сарненського навчально-виховного комплексу "Школа-колегіум" ім. Т.Г. Шевченка відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

Загальна кількість учасників – 101, з них учнів 8 класу – 29, учнів 9 класу – 31, 10 класу – 23, 11 класу – 18. 

Переможцями стали:

Клас Прізвище, ім’я учня Навчальний заклад Місце
8 Копищик Аделіна Сарненський районний ліцей «Лідер» І
Антонюк Роман Сарненський районний ліцей «Лідер» ІІ
Полюхович Олександр Сарненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ІІ
Мартинюк Тетяна Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІ
Кичан Станіслав Тинненська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІ
Никитюк Анастасія Сарненський НВК «Школа-колегіум ім. Т.Г. Шевченка ІІ
Давидюк Дмитро Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІ
Заєць Анастасія Люхчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
Омельковець Олександр Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів - ліцей ІІІ
Корінець Анна Карасинська ЗОШ І-ІІ ступенів ІІІ
Супрунець Анна Сарненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 ІІІ
Янцевич Дмитро Сарненська ЗОШ І-ІІ ступенів №3 ІІІ
Сорока Мирослава Сарненська гімназія ІІІ
Харечко Юлія Кричильська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Л.Куліша-Зіньківа ІІІ
Зелінський Артем Полянська ЗОШ І-ІІ ступенів ІІІ
Єрменчук Анна Чудельська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
9 Трищук Анна Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів - ліцей І
Михайлова Олександра Сарненський районний ліцей «Лідер» ІІ
Велькова Анна Сарненський НВК «Школа-колегіум ім. Т.Г.Шевченка ІІ
Зіненко Михайло Тутовицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІ
Завгородній Марко Сарненська гімназія ІІ
Гурик Ярослав Сарненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 ІІ
Берник Валентина ОЗ «Степанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» ІІ
Боровик Едуард Кам’яне-Случанська ЗОШ І-ІІ ступенів ІІ
Кичан Софія Немовицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІ
Лисюк Станіслав Чудельська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
Никончук Олександр Любиковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
Скорнякова Оксана Ремчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
Черньона Кристина Полянська ЗОШ І-ІІ ступенів ІІІ
Одарчук Анна Сарненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ІІІ
Денисюк Ілона Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
Комар Ольга Коростська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
10

 

Захарчук Лілія Тинненська ЗОШ І-ІІІ ступенів І
Новак Софія Сарненський районний ліцей «Лідер» ІІ
Содель Софія Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів - ліцей ІІ
Галушко Анастасія Сарненська гімназія ІІ
Білотіл Петро Сарненський НВК «Школа-колегіум ім. Т.Г.Шевченка ІІ
Левчук Дмитро Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
Кардаш Ольга ОЗ «Степанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» ІІІ
Панасюк Альона Зносицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
Панасюк Богдана Сарненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 ІІІ
Ярмольчук Дмитро Чудельська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
Кібиш Яна Тутовицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
11 Опалько Владислав Сарненський районний ліцей «Лідер» І
Примак Аліна Тинненська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІ
Чиж Вікторія Сарненський районний ліцей «Лідер» ІІ
Мізюрко Роман Сарненський районний ліцей «Лідер» ІІ
Прейс Євгеній Сарненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ІІІ
Яцків Катерина Сарненський НВК «Школа-колегіум ім. Т.Г.Шевченка ІІІ
Микосянчик Марія Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
Царук Богдана Сарненська гімназія ІІІ

Вітаємо переможців!!! Бажаємо успіхів у подальших звершеннях!!!