Історія 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

09 грудня 2019 року на базі Сарненського районного ліцею «Лідер» відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. В олімпіаді взяли участь 96 учасників району. Переможцями стали:

Місце Клас Бал Прізвище, ім’я учня Назва закладу ПІБ вчителя
І 8 41,5 Яша Діана Сарненська гімназія Капранчук М.Ф.
ІІ 8 38 Бриж Марія Сарненський районний ліцей «Лідер» Запухляк В.А.
ІІ 8 34 Крот Василь Сарненська гімназія Капранчук М.Ф.
ІІ 8 33,5 Заліва Володимир Клесівська ЗОШ І-ІІ ст.-ліцей Захарчук О.І.
ІІ 8 26,5 Мартинюк Інна Сарненська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Наумич Т.Д.
ІІ 8 26 Крат Андрій Немовицька ЗОШ І-ІІІ ст. Кузьмич М.П.
ІІІ 8 25,25 Стаднік Іван Сарненський НВК «Школа-колегіум»

ім. Т.Г. Шевченка

Захожа Н.О.
ІІІ 8 23,5 Вакулко Артем Зносицька ЗОШ І-ІІІ ст. Кичан Г.В.
ІІІ 8 22,5 Гоч Софія ОЗ «Степанська ЗОШ І-ІІІ ст.» Крот Є.С.
ІІІ 8 22,25 Гольонко Анастасія Бутейківська ЗОШ І-ІІ ст. Момоток В.І.
ІІІ 8 22 Мечкало Карина Сарненський ліцей №2 Мацкова Т.М.
ІІІ 8 22 Гольонко Наталія Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ст. Давидюк М.Ф.
І 9 37,5 Никитюк Анастасія Сарненський НВК «Школа-колегіум»

ім. Т.Г. Шевченка

Торчило Л.І.
ІІ 9 37 Момоток Любов Сарненська гімназія Капранчук М.Ф.
ІІ 9 31 Полюхович Олександр Сарненський ліцей №2 Гаврало В.В.
ІІ 9 29 Антонюк Роман Сарненський районний ліцей «Лідер» Запухляк В.А.
ІІІ 9 27 Мельник Олег Зносицька ЗОШ І-ІІІ ст. Мельник Н.С.
ІІІ 9 27 Кулик Віра Клесівська ЗОШ І-ІІ ст.-ліцей Шевчук П.Г.
ІІІ 9 24 Давидюк Дмитро Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ст. Мельник Л.Ю.
ІІІ 9 23 Шимко Вадим Сарненський районний ліцей «Лідер» Запухляк В.А.
ІІІ 9 21,5 Мартинюк Тетяна Карпилівська ЗОШ І- ІІІ ст. Степанець Т.М.
І 10 43 Михайлова Олександра Сарненський районний ліцей «Лідер» Симончук С.Д.
ІІ 10 36 Трищук Анна Клесівська ЗОШ І-ІІ ст.-ліцей Лазарчук А.В.
ІІ 10 35 Примак Ірина Тинненська ЗОШ І-ІІІ ст. Коток С.І.
ІІ 10 31 Берник Валентина ОЗ «Степанська ЗОШ І-ІІІ ст.» Лапюк Т.М.
ІІІ 10 30 Мельник Анна Ремчицька ЗОШ І-ІІІ ст. Валько І.О.
ІІІ 10 29,5 Попович Дарія Сарненський ліцей №2 Гаврало В.В.
ІІІ 10 26 Велькова Анна Сарненський НВК «Школа-колегіум»

ім. Т.Г. Шевченка

Захожа Н.О.
ІІІ 10 25 Кичан Софія Немовицька ЗОШ І-ІІІ ст. Мороз Л.В.
ІІІ 10 24 Завгородній Марк Сарненська гімназія Круглик-Іздепська К.О.
І 11 35 Бакунець Софія Тинненська ЗОШ І-ІІІ ст. Коток С.І.
ІІ 11 31,5 Галушко Анастасія Сарненська гімназія Капранчук М.Ф.
ІІ 11 31 Содель Софія Клесівська ЗОШ І-ІІ ст.-ліцей Захарчук О.І.
ІІ 11 28,5 Клєщевнікова Анна Сарненський НВК «Школа-колегіум»

ім. Т.Г. Шевченка

Торчило Л.І.
ІІ 11 28,5 Білотіл Петро Сарненський НВК «Школа-колегіум»

ім. Т.Г. Шевченка

Торчило Л.І.
ІІ 11 28,5 Левчук Дмитро Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ст. Мартинюк Л.П.
ІІ 11 28,5 Новак Софія Сарненський районний ліцей «Лідер» Басова О.М.
ІІІ 11 23,5 Ярмольчик Дмитро Чудельська ЗОШ І-ІІІ ст. Макарицька Г.С.
ІІІ 11 21,5 Полюхович Марія Ясногірська ЗОШ І-ІІІ ст. Яковець І.А.
ІІІ 11 21 Мухаровська Ірина Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ст. Кошмак Н.А.
ІІІ 11 21 Тимошицька Анастасія Сарненський ліцей №2 Рудюк Л.М.

Вітаємо з перемогою!