ІІІ сесія тренінгу по “Програмі 15”

2-4 листопада 2017 року відбулася ІІІ сесія тренінгу по "Програмі 15". Навчання проводять тренери Українського фонду «Благополуччя дітей» за підтримки Protestant Agencyfor Diakonia and Development – Breadfor the World, яку впроваджує громадська організація "МГО СМАРТ" в м. Сарни.

Програма орієнтована на активізацію профілактичної роботи щодо ВІЛ, насамперед у родині, шляхом здійснення виховного процесу, спрямованого на розвиток життєвих навичок особистості, її самодостатності, формування у підростаючого покоління здатності до об'єктивної оцінки означеного явища, зокрема його суспільної безпеки.

Програма успішно впроваджується у Волинській та Черкаській областях з 2014 року і вже охопила понад 150 сімей. У 2017 році проектом передбачено підготовку 6 нових тренерських команд, в тому числі у м. Сарни. Тренерами виступлять автори-упорядники Програми, фахівці даного фонду.

"Програма 15" буде реалізована  у січні 2018 року на базі Сарненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 та Сарненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4.