ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

14 грудня 2017 року на базі  Сарненської гімназії   відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

Загальна кількість учасників – 104, з них учнів 8 класу – 35, учнів 9 класу – 29,  10 класу – 19, 11 класу – 21. 

Переможцями стали:

Клас Прізвище, ім’я учня Навчальний заклад Вчитель Місце
8 Михайлова Олександра Сарненський районний ліцей «Лідер» Симончук С.Д. І
Корчик Вікторія Сарненський НВК «Школа-колегіум ім. Т.Г.Шевченка Захожа Н.О. ІІ
Трищук Анна Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів - ліцей Лазарчук А.В. ІІ
Завгородній Марк Сарненська гімназія Дударик Р.Г. ІІ
Куліш Анастасія Костянтинівська ЗОШ І-ІІ ступенів Боровик О.А ІІ
Боровик Едуард Кам’яне – Случанська ЗОШ І-ІІ ступенів Кузьмич Л.Ф. ІІІ
Росоха Ірина Чабельська ЗОШ І-ІІ ступенів Єленць Л.І. ІІІ
Зіненко Михайло Тутовицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Дятлик С.В. ІІІ
Скорнякова Оксана Ремчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Валько І.О. ІІІ
Ветрова Віталіна Зносицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Мельник Н.С. ІІІ
9 Білотіл Петро Сарненський НВК «Школа-колегіум ім. Т.Г.Шевченка Торчило Л.І І
Ярмольчук Дмитро Чудельська ЗОШ І-ІІІ ступенів Макарицька Г.С. ІІ
Маркова Катерина Немовицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Кузьмич М.П. ІІІ
10

 

Зубчинська Анна Сарненський районний ліцей «Лідер» Запухляк В.А. І
Опалько Владислав Сарненський районний ліцей «Лідер» Запухляк В.А. ІІ
Чиж Вікторія Сарненський районний ліцей «Лідер» Запухляк В.А. ІІІ
Царук Богдана Сарненська гімназія Капранчук М.Ф. ІІІ
Турик Андрій Сарненський НВК «Школа-колегіум ім. Т.Г.Шевченка Тарасова С.Є. ІІІ
Боротюк Софія Тинненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Коток С.І. ІІІ
11 Кулініч Андрій Сарненська гімназія Капранчук М.Ф. І
Лотоцька Ірина Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів - ліцей Заболотних М.Д. ІІ
Кошляк Вікторія Сарненський районний ліцей «Лідер» Басова О.М. ІІ
Пивоваров Микола Сарненський НВК «Школа-колегіум ім. Т.Г.Шевченка Захожа Н.О. ІІІ
Жученя Андрій Сарненський НВК «Школа-колегіум ім. Т.Г.Шевченка Тарасова С.Є. ІІІ
Залуцька Оксана Сарненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Рудюк Л.М. ІІІ
Турчик Сергій ДПТНЗ «Сарненський професійний аграрний ліцей» Сахненко Л.М.

ІІІ

Вітаємо переможців!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *