ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

28 листопада 2017 року на базі  Сарненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2  відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. Загальна кількість учасників – 92, з них учнів 8 класу – 28, 9 класу - 34, 10 класу – 19, 11 класу – 11.  Переможцями стали:

Клас Прізвище, ім’я учня Навчальний заклад Вчитель Місце
8 Міщеня Володимир Сарненська гімназія Шепель Т.С. І
  Кушнір Владислава Сарненський НВК «Школа-колегіум» Никитюк В.В. ІІ
  Куліш Анастасія Костянтинівська ЗОШ І-ІІ ступенів Колдун Н.М. ІІ
  Трищук Анна Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей Трищук О.В. ІІ
  Мартинюк Ірина Карпилівська ЗОШ

 І-ІІІ ступенів

Пісний О.В. ІІІ
  Лисюк Станіслав Чудельська ЗОШ

 І-ІІІ ступенів

Онопрійчук А.Ф. ІІІ
  Лінива Катерина Люхчанська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

Мельник С.М. ІІІ
  Дем’янчук Владислав Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ступенів Кравчук Г.І. ІІІ
9 Янелло Лариса Сарненська гімназія Тітечко С.Є.

 

І
  Овейчик Володимир Карпилівська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

Пісний О.В. ІІ
  Мельник Ірина Чудельська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

Онопрійчук А.Ф. ІІІ
  Рубель Дмитро Кузьміська ЗОШ

 І-ІІ ступенів

Андрійчук Н.В. ІІІ
  Колдун Вікторія Бутейківська ЗОШ

І-ІІ ступенів

Давидюк Н.Ф. ІІІ
  Гамза Максим Сарненський НВК «Школа-колегіум» Белеля Р.В. ІІІ
  Бриж Володимир Сарненський районний ліцей «Лідер» Климчук В.П. ІІІ
10 Лавор Максим Сарненська гімназія Шепель Т.С. І
  Худоба Ярослав Опорний заклад «Степанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Колдун О.В. ІІ
  Стахнюк Роман Сарненський районний ліцей «Лідер» Климчук В.П. ІІ
  Ярмушко Тарас Зносицька ЗОШ

 І-ІІІ ступенів

Вєтрова В.В. ІІІ
  Гольонко Володимир Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ступенів Кравчук Г.І. ІІІ
  Турик Андрій Сарненський НВК «Школа-колегіум» Никитюк В.В. ІІІ
  Пісна Валентина Карпилівська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

Пісний О.В. ІІІ
  Шевчук Андрій Немовицька ЗОШ

 І-ІІІ ступенів

Карпюк А.А. ІІІ
11 Дзерун Олександра Сарненський НВК «Школа-колегіум» Белеля Р.В. І
  Євгейчук Юлія Сарненський НВК «Школа-колегіум» Белеля Р.В. ІІ
  Лазарець Аделіна Сарненська гімназія Тітечко С.Є. ІІ
  Ярема Владислав Опорний заклад «Степанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Колдун О.В. ІІІ
  Мичка Зорян Сарненський районний ліцей «Лідер» Климчук В.П. ІІІ
  Ковальчук Тетяна Чудельська ЗОШ І-ІІІ ступенів Онопрійчук А.Ф. ІІІ

Вітаємо переможців !!!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *