ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

24 листопада 2017 року на базі Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. Склад учасників наступний: 7 клас ‑ 34 учня, 8 клас – 32 учня, 9 клас ‑ 34 учня, 10 клас – 17 учнів, 11 клас – 20 учнів. Переможці зазначені в таблиці, а саме:

Клас Прізвище, ім’я учня Навчальний заклад Вчитель Кількість балів Місце
7 клас Полюхович Олександр Сарненська

ЗОШ І-ІІІ ст.№2

Канецька Н.І 21,25 І
Петрик Анастасія Зносицька ЗОШ І-ІІІ ст. Власюк М.С. 18 ІІ
Никитюк Анастасія Сарненський НВК «Школа-колегіум» Турик І.Р. 17 ІІ
Сергійчук Елла Цепцевицька  ЗОШ І-ІІІ ст. Стельмах О.Г. 16,75 ІІ
Петлюк Анна Сарненська

ЗОШ І-ІІІ ст.№4

Івченко О.Є. 16,5 ІІ
Овейчик Андрій Карпилівська

ЗОШ І-ІІІ ст.

Мартинюк С.М. 16 ІІ
Харечко Юлія Кричильська ЗОШ І - ІІІ ст. ім.Леоніда Куліша-Зіньківа Ковтун Н.В. 15 ІІ
Кондратюк Катерина Опорний заклад «Степанська ЗОШ І-ІІІ ст. Стручерян В.Ф. 14,75 ІІІ
Гордич Оксана Ремчицька

ЗОШ І-ІІІ ст.

Слободенюк Н.М. 14,75 ІІІ
Олач Інна Клесівська ЗОШ І-ІІ ст.- ліцей Опалько С.О. 14,25 ІІІ
Ярошенко Дмитро Яринівська ЗОШ І-ІІ ст. Колядко К.П. 13,5 ІІІ
Стельмах-Переходько Дарія Сарненська гімназія Стельмах-Переходько Л.В. 13,5 ІІІ
Білоцерковцева Валерія Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів Абрамчук Л.В. 13,25 ІІІ
Шевчук Інна Чудельська ЗОШ І-ІІІ ст. Вакуліна І.М. 13,25 ІІІ
Зелінський Артем Полянська ЗОШ І-ІІ ст. Питель В.В. 12,75 ІІІ
Корінець Анна Карасинська ЗОШ І-ІІ ст. Куришко Т.В. 12,75 ІІІ
Галяк Анна Немовицька ЗОШ  І-ІІІ ст. Мельник Н.Л. 12,75 ІІІ
Дем’янчик Богдана Кам’яне-Случанська ЗОШ І-ІІ ст. Петровчук Л.А. 12,75 ІІІ
8 клас

 

Мельник Софія Сарненський районний ліцей «Лідер» Дибач Т.А. 17,9 І
Пилипенко Катерина Опорний заклад «Степанська ЗОШ І-ІІІ ст.» Місюрина С.В. 16,9 ІІ
Примак Ольга Сарненська гімназія Дерпач І.М. 16,2 ІІ
Свиридон Сніжана Любиковицька

ЗОШ І-ІІІ ст.

Мацкевич С.В. 16 ІІІ
Скорнякова Оксана Ремчицька

ЗОШ І-ІІІ ст.

Жупило Н.М. 16 ІІІ
Величко Тетяна Ясногірська

ЗОШ І-ІІІ ст.

Бубкіна Т.М. 15,5 ІІІ
Мелещук Ангеліна Чудельська ЗОШ І-ІІІ ст. Гопонюк Л.А. 14,5 ІІІ
Гурик Неля Сарненська

ЗОШ І-ІІІ ст.№4

Івченко О.Є. 14,5 ІІІ
Велькова Анна Сарненський НВК «Школа-колегіум» Цицюра О.В. 14,4 ІІІ
9 клас

 

Костецька Світлана Любиковицька

ЗОШ І-ІІІ ст.

Костецька Н.М. 14 І
Мартинюк Інна Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ст. Мартинюк С.Н. 12,75 ІІ
Легкобит Дарина Чудельська ЗОШ І-ІІІ ст. Вакуліна І.М. 12 ІІ
Момоток Ольга Тутовицька 

ЗОШ І-ІІІ ст.

Рогова Ю.А. 11,5 ІІІ
Таргоній Ангеліна Федорівська ЗОШ І-ІІ ст. Яворська Ю.П. 11,5 ІІІ
Харечко Ольга Кричильська ЗОШ І - ІІІ ст. ім.Леоніда Куліша-Зіньківа Орешко І.І. 11,2 ІІІ
Прозапас Жанна Цепцевицька ЗОШ І-ІІІ ст. Прозапас К.В. 10,75 ІІІ
Хрящевська Валентина Великовербченська

ЗОШ І-ІІІ ст.

Хрящевська Н.М. 10,5 ІІІ
Галушко Анастасія Сарненська гімназія Магрело Л.П. 10,3 ІІІ
Федорович Дарина Сарненський НВК «Школа-колегіум» Патрикей Н.В. 10 ІІІ
10 клас Дорожко Світлана Зносицька ЗОШ І-ІІІ ст. Вакулко Г.Є. 23,5 І
Бриж Анна Сарненська

ЗОШ І-ІІІ ст.№4

Клевака Н.І. 22 ІІ
Богомолова Анастасія Сарненський НВК «Школа-колегіум» Аврамишина Т.М.

Стельмах Н.П.

 

21,8 ІІ
Рибачок Аліна Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ст. Мартинюк С.Н. 21,8 ІІ
Шевчук Андрій Немовицька ЗОШ І-ІІІ ст. Яковець Л.В. 18 ІІІ
Чиж Вікторія Сарненський районний ліцей «Лідер» Любиш М.М. 20 ІІІ
Володько Катерина Сарненська гімназія Зозюк І.В. 19 ІІІ
Криницька Ольга Сарненська

ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

Аврамишина О.П. 18,8 ІІІ
11 клас Скибан Сніжана Любиковицька

ЗОШ І-ІІІ ст.

Мацкевич С.В. 27,3 І
Торчило Анна Сарненська гімназія Зозюк І.В. 22,6 ІІ
Корінець Дана Тинненська

ЗОШ І-ІІІ ст.

Малаш В.Р. 22,2 ІІ
Марковець Дарина Сарненський НВК «Школа-колегіум» Турик І.Р. 21 ІІ
Ковальчук Тетяна Чудельська ЗОШ І-ІІІ ст. Гопонюк Л.А. 20 ІІІ
Вакулко Дарія Зносицька ЗОШ І-ІІІ ст. Пархомчук О.М. 20 ІІІ
Олійник Валерія Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ст. Шершень Л.К. 20 ІІІ
Марковець Альона Сарненська ЗОШ І-ІІІст.№2 Шевчук Н.В. 19,2 ІІІ
Вегера Тетяна Тутовицька ЗОШ І-ІІІст. Гіль Л.М. 19,25  ІІІ
Власюк Олександра Сарненський районний ліцей «Лідер» Дибач Т.А. 19  ІІІ

Вітаємо переможців та вчителів!!! Бажаємо успіхів у подальших звершеннях!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *