1 грудня – Всесвітній день толерантності до хворих на СНІД та ВІЛ-інфікованих

 У 1988 році Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн пролунав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією по ВІЛ/ СНІДу, оголосила день 1 грудня Всесвітнім днем боротьби зі СНІДом.

В усьому світі в цей день говорять про СНІД як загрозу існуванню людства.  Боротьбі зі СНІДом об’єднала зусилля сотень країн, мільйонів небайдужих людей. Уже зараз є певні успіхи щодо продовження життя хворих на СНІД, намічаються тенденції позитивного ставлення до людей, що живуть з ВІЛ/СНІДом.

Практичні психологи Сарненщини провели день толерантності до хворих на СНІД та ВІЛ-інфікованих. Було проведено ряд заходів спрямованих на інформування учнів про захворювання СНІД та ВІЛ-інфекції, шляхи їх передачі та становище людей, які хворіють, в суспільстві. Для учнів були проведені бесіди, відбувся перегляд відеороликів на відповідну тематику, а саме таких: «Захисти себе від ВІЛ-інфекції» (інформація про шляхи передачі ВІЛ-інфекції), «У вас діагностували ВІЛ», «Обійми мене» (ролик, який показує, що люди хворі на СНІД та ВІЛ- інфіковані  прагнуть підтримки з боку оточуючих). Також з учнями була проведена вправа «Ступінь ризику», мета якої оцінити закріплені знання учнів щодо ВІЛ- інфікування, які вони отримали впродовж заняття, а також розвіяти «міф» про ВІЛ- інфікованих. Заняття були пізнавальними, в кінці кожен зміг висловити власну думку по даній темі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *