10 ЖОВТНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ’Я

Всесвітній день психічного здоров’я, заснований з ініціативи Всесвітньої федерації психічного здоров’я за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я, відзначають із 1992 року. За визначенням ВООЗ, психічне здоров’я – це стан душевного благополуччя, яке дає кожній людині можливість реалізувати власний потенціал, долати звичайні життєві стреси, плідно працювати.

Психічне здоров'я має першочергове значення для особистого благополуччя, підтримки здорових сімейних стосунків і здатності кожної окремої людини зробити внесок у життя суспільства. Фізичне здоров'я фактично неможливе без психічного здоров'я.

Психологами ЗЗСО і ЗДО були проведені заходи, присвячені ВСЕСВІТНЬОМУ ДНЮ ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ'Я, головною метою яких є розуміння того, що психологічне здоров’я – необхідна умова повноцінного функціонування і розвитку людини в процесі її життєдіяльності.

У цей день проводилися заходи для педагогічних колективів, працював стенд психологічної просвіти «Рекомендації щодо збереження здоров’я педагогів та уникнення професійних деформацій». Особливо сподобалась педагогам вправа-рефлексія  під назвою  “Стіна тривог”, коли можна було розділити свої переживання та тривоги з оточуючими, тим самим лишаючи їх позаду.

Батькам учні  вручали кольорові буклети з рекомендаціями щодо збереження психічного здоров`я дитини, розроблені практичними психологами.

 Ось так цікаво та насичено пройшов День психічного здоров’я у закладах Сарненщини.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *