10 грудня 2020 року проведено вебінар для вчителів природничо-освітньої галузі з теми «Використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі. Створення освітніх ресурсів».

Модератор заходу: Оксана Ткач, консультант комунальної установи «Сарненський центр професійного розвитку педагогічних працівників».

Учасники вебінару були ознайомлені з основними засадами організації та запровадження дистанційного навчання згідно нового Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти. Була акцентована увага також на критеріях оцінювання педагогічної діяльності педагогічних працівників у закладі освіти щодо використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі та створення електронних освітніх ресурсів (як один із напрямів внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності та якості освіти закладу).

Оксана Ткач поділилася лайфхаками створення власних веб-ресурсів та використання онлайн-платформ для організації дистанційного навчання в синхронному та асинхронному режимі.

Спікер заходу: Катерина Чмерук, вчитель Сарненської вечірньої загальноосвітньої школи ІІІ ступеня, провела тренінгове заняття щодо методики використання віртуальної інтерактивної дошки Padlet в освітньому процесі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *