Районний семінар-практикум вихователів старших груп з короткотривалим режимом роботи

26 жовтня 2017 року в актовій залі відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації відбувся районний семінар-практикум вихователів старших груп з короткотривалим режимом роботи (3 години щоденно) з теми: «Забезпечення успішного освітнього процесу в групах короткотривалого перебування». Мета семінару: ознайомити вихователів з нормативно-правовими документами з питань дошкільної освіти, програмним та навчально-методичним забезпеченням освітнього процесу у ДНЗ в 2017-2018 навчальному році, навчити визначати рівень розвитку дитини старшого дошкільного віку за допомогою кваліметричної моделі.

Із нормативно-правовим, програмним, навчально-методичним забезпеченням освітнього процесу в ДНЗ у новому 2017-2018 навчальному році та основними змінами до Закону України «Про дошкільну освіту» визначені в Прикінцевих та перехідних положеннях Закону України «Про освіту» від 05.09.2017 № 2145-VІІІ ознайомила Корень В.А., методист Сарненського РМК.

 Городнюк Н. Ф., вихователь ДНЗ № 9 «Росинка» м. Сарни презентувала  оновлену програму для дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт» та

поділилася  своїм досвідом роботи із старшими дошкільниками.

Птуха Олена, вихователь-методист ДНЗ №1 «Дзвіночок» м. Сарни ознайомила з вимогами оновленої програми розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля» для дітей старшого дошкільного віку.

Практичний психолог ДНЗ № 8 «Веселка» м. Сарни, Ірина Мельник, навчила присутніх  здійснювати оцінювання рівня розвитку дитини старшого дошкільного віку за допомогою кваліметричної моделі.

Всім учасникам семінару – практикуму були  надані матеріали для практичного використання у роботі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *