21 листопада – День Гідності та Свободи

В цей день ми вшановуємо патріотизм й мужність наших співвітчизників, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Напередодні, у закладах загальної середньої освіти району відбулися  заходи до відзначення Дня Гідності та Свободи, метою проведення яких було утвердження ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного покоління об’єктивної інформації про доленосні події в Україні.

У всіх закладах освіти району проведені виховні години,  уроки мужності, години спілкування, виставки у шкільних бібліотеках, флешмоби, бесіди щодо політичних та суспільних змін в українському суспільстві, єдності народу України та цілісності її території.