Семінар-практикум практичних психологів та соціальних педагогів

17 листопада 2017 року на базі КЗ «Сарненський районний Будинок дітей та молоді» відбувся семінар-практикум практичних психологів та соціальних педагогів з теми «Застосування психолого-андрагогічних технологій в методичній роботі психологічної служби системи освіти», мета якого – освоїти сучасні моделі і технології освіти дорослих та сприяти їх впровадженню в освітній процес.

У теоретичному блоці Третяк Р.Ф., методист районного методичного кабінету, ознайомила присутніх із психолого-андрагогічними підходами навчання педагогів  в  системі загальноосвітнього закладу.

У практичному блоці психологом Люхчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Зайцевою Ю.М. та  психологом КЗ «Сарненський районний Будинок дітей та молоді» Крот О.Р. було проведено майстер - клас з теми «Особливості спілкування вчителя з сучасними учнями».

На завершальному етапі Зелінська О.Г., практичний психолог Стрільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, провела практичне заняття з елементами танцювальної терапії «Зняття емоційного напруження за допомогою танцю».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *