Новини

Затверджено дати проведення пробного ЗНО-2020

 Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 15 червня 2020 року, з інших навчальних предметів – 17 червня 2020 року.

   Це визначено наказом Українського центру оцінювання якості освіти від 21.05.2020  № 70. Читати далі ...

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №195/2020

НАЦІОНАЛЬНА СТРАТЕГІЯ
розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у новій українській школі

І. Загальні положення

Національна стратегія розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у новій українській школі (далі – Національна стратегія) розроблена на основі аналізу сучасного стану освітнього середовища та забезпечення охорони життя і здоров’я учасників освітнього процесу.

Розроблення Національної стратегії обумовлене необхідністю побудови безпечного та здорового освітнього середовища у новій українській школі для забезпечення прав дітей на освіту, охорону здоров’я, створення умов для надання учням якісних освітніх та медичних послуг. Формування безпечного та здорового освітнього середовища сприятиме кращій реалізації інтелектуального, фізичного, соціального та емоційного розвитку учнів, їх потенціалу, а також матиме позитивний вплив на стан громадського здоров’я, економіки та демографії в цілому в Україні.  Читати далі ...

Підсумки районного етапу конкурсу “За нашу свободу”

З метою виховання патріотів, громадян правової, демократичної держави  19 травня 2020 року відбувся  районний етап Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу». Переможці конкурсу

Відбувся вебінар для вчителів біології

 28 травня 2020 року відбувся вебінар для вчителів біології закладів загальної середньої освіти «Проєктна діяльність в освітньому процесі».
Під час вебінару обговорено особливості організації проєктної діяльності та проєкт концепції розвитку природничо-математичної освіти (STEM-освіти), спікерами презентовано досвід роботи та проведено майстер-класи.
Програма вебінару:

Читати далі ...

Підсумки проведення обласного конкурсу «Космічні фантазії»

Дипломами комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради   нагороджено:

За ІІІ місце в номінації «ЛІТЕРАТУРА ТА ЖУРНАЛІСТИКА» - колектив вихованців гуртка «Пальчиковий театр» комунального закладу «Сарненський районний Будинок дітей та молоді», за роботу «Екстремальна ситуація» та колектив вихованців гуртка «Ігротехніки» комунального закладу «Сарненський районний Будинок дітей та молоді», за роботу «Пригоди Дзвінка».

 В номінації «ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО»: 

Читати далі ...

Онлайн-косультація для вчителів математики ЗЗСО району

27.05.2020 року проведено онлайн-косультацію для вчителів математики закладів загальної середньої освіти Сарненського району з питань: організація роботи вчителя математики щодо завершення 2019-2020 навчального року, типові помилки ЗНО з математики.

Спікерами заходу були Ольга Кушмирук, методист СРМК відділу освіти Сарненської РДА та Наталія Майданець, керівник районного методичного об’єднання  вчителів  математики, вчитель математики Сарненського районного ліцею «Лідер».

 Учасники  онлайн-косультації були ознайомлені із особливостями завершення навчального року в умовах дистанційного навчання, рекомендаціями щодо оформлення шкільної документації, «дорожньою картою» ЗНО з математики та типовими помилками, які допускають учні під час тестування.

Вчителі математики мали можливість  обговорення зазначених вище питань та конструктивного обміну досвідом в режимі онлайн.

Підсумки ІІ етапу конкурсу “Знай і люби свій край”

З метою підтримки талановитих дітей та молоді, розвитку декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва, сприяння реалізації творчих задумів учнівської молоді, залучення учнівської молоді до відкриття і розуміння прекрасного в навколишньому середовищі і в своєму житті 07 травня 2020 року відбувся ІІ етап конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва „Знай і люби свій край”. Переможці конкурсу Знай і люби свій край.

Відбулось підсумкове онлайн-засідання методичного об’єднання практичних психологів

26 травня 2020 року відбулось підсумкове онлайн-засідання методичного об’єднання практичних психологів та соціальних педагогів освітніх закладів  освіти на тему «Аналіз роботи психологічної служби Сарненського району за 2019-2020 н.р.» з використанням онлайн-середовища ZOOM. 

Третяк Руслана Федорівна, методист відділу освіти Сарненської РДА підвела підсумки діяльності психологічної служби системи

освіти району, наголосила на досягненнях, окреслила особливості соціально-психологічного супроводу освітнього процесу у зв’язку з викликами сьогодення. 

Зайцева Юлія Миколаївна, голова методичного об’єднання практичних психологів закладів освіти, практичний психолог опорного закладу «Люхчанський ліцей» проаналізувала роботу методичних структур -  інтервізійної групи, клубу практичних психологів та соціальних педагогів «Альтернатива», Школи молодого практичного психолога та соціального педагога, експертної групи, дискусійного клубу практичних психологів та соціальних педагогів, Інтернет-школи психологічної грамотності. 

Учасниками обговорено орієнтовні завдання та актуальні напрямки роботи у наступному навчальному році.

 

ДО УВАГИ ОСВІТЯН САРНЕНЩИНИ!

Розпочато процедуру набору персоналу пунктів проведення основної сесії ЗНО-2020. Для роботи у пункті тестування необхідно завантажити та заповнити АНКЕТУ- ЗАЯВКУ особи, яка бажає взяти участь у проведенні ЗНО-2020. У зручний спосіб передати у відділ освіти Сарненської РДА до 02.06.2020.
За додатковою інформацією звертатися за тел. 0993789600;  0964981713.Анкета ЗНО -2020

 

ОГОЛОШЕННЯ

27 травня 2020 року о 16.00 год. відбудеться онлайн-консультація для учителів математики ЗЗСО району з питань:

  • організація роботи вчителя математики щодо завершення 2019-2020 н.р. 
  • визначення типових помилок на ЗНО з математики.                                                                                                                                                      (Приєднання через Google Meet)