Новини

Про проведення інтернет-марафону «Пряма лінія» з тренерами НУШ»

Відділ освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації повідомляє про проведення Видавничою групою «Основа» (м.Харків) 29-30 січня 2019 року інтернет-марафону «Пряма лінія» з тренерами НУШ».

Основні питання для обговорення: початкова школа: 1-2 клас навчання, освітнє середовище НУШ, педагогіка партнерства, сертифікація вчителів початкових класів, інтегроване навчання. Реєстрація на інтернет-марафон за посиланням http://osnova.d-academy.com.ua/ . Читати далі ...

Всеукраїнська науково-практична конференція «ОСОБИСТІСТЬ НА ШЛЯХУ ДО ДУХОВНИХ ЦІННОСТЕЙ: ТЕОРІЯ, ПРАКТИКА, ПОШУК»

24 січня 2019 року відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція з теми «Особистість на шляху до духовності: теорія, практика, пошук»
Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Особистість на шляху до духовності: теорія, практика, пошук», яка відбудеться на базі КЗ «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» за адресою: м. Рівне, вул. Котляреського,1.
Мета конференції: теоретико-методологічне осмислення духовного розвитку особистості та науково-методичне обґрунтування доцільної послідовності виховних впливів духовних цінностей на зростаючу особистість  в умовах реформи освіти.

Читати далі ...

LET`S DISCOVER THE WORLD TOGETHER!

“LET`S DISCOVER THE WORLD TOGETHER!” - конкурс цікавих відеозапитань англійською мовою, який проводився серед учнів з України, Естонії та Грузії освітньою компанією MIKSIKE (Естонія). 
Варто зазначити, МІКСІКЕ - освітнє онлайн середовище, що надає можливість вчителям та учням створювати й використовувати власні навчальні матеріали, а також використовувати онлайн-колекцію навчальних матеріалів, яку спільними зусиллями створили педагоги-учасники проекту.
МІКСІКЕ працює в Естонії та інших європейських державах, бере участь в освітніх проектах Європейського Союзу. Заходи спільноти МІКСІКЕ в Україні відбуваються за підтримки МОН України. Читати далі ...

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з польської мови і літератури у 2018-2019 навчальному році

11 січня 2019 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 18 пройшов обласний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови і літератури. За перемогу змагались 30 учнів: 15  учнів 9-го класу, 10 десятикласників та 5 учнів 11 класу. В олімпіаді взяли участь учні міст Острог та Рівне, Радивилівського, Сарненського, Володимирецького, Гощанського, Корецького, Острозького та Здолбунівського районів.

Ковтун Ірина Миколаївна, вчитель Сарненського навчально-виховного комплексу "Школа-колегіум" імені Т. Г. Шевченка  підготувала 3 переможці.

Переможці олімпіади: Читати далі ...

Інформація про проведення четвертого курсу навчального стартапу з підготовки вчителів біології до професійної сертифікації

З 28 до 29 січня 2019 року в місті Києві Національний еколого- натуралістичний центр учнівської молоді буде проводити третій курс навчального стартапу з підготовки до сертифікації вчителів біології з теми: „Методика викладання екології в школі”.     

 До участі в четвертому курсі стартапу запрошуються вчителі біології закладів загальної середньої освіти. По закінченні навчання учасники заходу отримають сертифікат встановленого зразка. Читати далі ...

Засідання інтервізійної групи практичних психологів ЗЗСО і ЗДО Сарненського району

11 січня 2019 року на базі КЗ «Сарненський районний будинок дітей та молоді» відбулося  засідання інтервізійної групи практичних психологів ЗЗСО і ЗДО Сарненського району на тему «Захист прав та інтересів постраждалих від торгівлі людьми».

На засіданні керівник групи Жученя Н.Л., практичний психолог Тріскинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.  проінформувала членів групи із теоретичними засадами поняття «торгівля людьми» – злочин і в українському законодавстві, і в міжнародному праві. Читати далі ...

Підсумки обласного конкурсу з тканепластики «Оксамитовий рай»

В обласному  конкурсі з тканепластики «Оксамитовий рай» серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів переможцями стали:

«Об’ємна тканепластика»

У віковій категорії 14-17 років

Дробуш Діана, вихованка КЗ «Сарненський районний Будинок дітей та молоді» (ІІІ місце); Читати далі ...

Підсумки ІІ туру конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»

Переможцем ІІ туру конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» за напрямом «Із батьківської криниці» визначено пошуковий загін «Юні краєзнавці» Яринівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів за роботу «Лине пісня як водиця із поліської «Криниці» (керівники: Бабич Оксана Степанівна, Вовчик Людмила Андріївна) (ІІ місце).

Новорічний квест

03 січня 2019 року в актовій залі комунального закладу «Сарненський районний Будинок дітей та молоді» відбулося засідання районної школи «Сузір’я лідерів» у формі Новорічного квесту.

Лідерів учнівського самоврядування та їх координаторів привітали методист відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації Оксана Ткач, керівник районної школи «Сузір’я лідерів» Галина Бікус та голова районної ради лідерів Катерина Лінива. Вони побажали присутнім міцного здоров’я, творчої наснаги, успіхів в усіх справах та здійснення мрій в Новому році. Читати далі ...

Підсумки обласного етнофестивалю «Вифлеємська зірка»

Переможцями обласного етнофестивалю «Вифлеємська зірка» серед учнів загальної середньої та позашкільної освіти стали:

різдвяно-обрядові дійства:

  • фольклорний колектив Сарненського районного ліцею «Лідер»;
  • фольклорно-етнографічна студія «Веретено» КЗ «Степанський Будинок дітей та молоді».

Вітаємо переможців!!!