Новини

Засідання інтервізійної групи практичних психологів

18 листопада 2019 року на базі КЗ «Сарненський районний Будинок дітей та молоді»  відбулось засідання інтервізійної групи практичних психологів з теми «Позитивний підхід – запорука ефективності профілактики насильства в освітньому середовищі».

Метою зустрічі було підвищення професійної компетентності практичних психологів і вчителів закладів загальної середньої освіти шляхом впровадження ненасильницького спілкування в освітньому середовищі та гармонізації міжособистісних стосунків. Читати далі ...

Обласний тренінг для керівників шкільних музеїв з теми «Інтерактивні форми роботи в шкільному музеї»

З метою підвищення професійної компетентності керівників шкільних музеїв щодо організації та змісту діяльності, направленої на формування всебічно розвиненої особистості, морально-свідомого громадянина України, 17 жовтня 2019 року в приміщенні Сарненського районного ліцею «Лідер» відбувся обласний тренінг для керівників шкільних музеїв з теми «Інтерактивні форми роботи в шкільному музеї».

Екскурсії на стилі провели для учасників заходу ліцеїсти-екскурсоводи в музеї вишиваної ікони ім. отця-доктора Д. Блажейовського Сарненського районного ліцею «Лідер». Читати далі ...

Підсумки Всесвітнього дня ходьби на Сарненщині

День ходьби традиційно відзначають у перші вихідні жовтня в понад 130 країнах світу. У ці дні мільйони учасників різного віку і фізичної підготовки по всьому світу виходять на вулиці своїх населених пунктів, щоб продемонструвати, що активне життя доступне кожному.

Не залишилась осторонь цих подій і Сарненщина. Понад 4000 любителів активного проведення часу зібралось на спортивних майданчиках 21 закладу загальної середньої освіти. На учасників очікувала прогулянка по вказаним контрольним пунктам.  Читати далі ...

Переможці обласного етапу Всеукраїнського турніру юних економістів

15 жовтня 2019 року Рівненським ОІППО проведено обласний етап Всеукраїнського учнівського турніру юних економістів. У ході напружених інтелектуальних поєдинків переможцями (ІІ місце) стала команда Сарненської гімназії у складі: Велисейко Маргарити, учениці 10 класу, Овдіюк Вікторії, учениці 10 класу, Миколайчик Любові, учениці 10 класу, Станкова Артема, учня 11 класу, Ошита Андрія, учня 10 класу.

Команду підготувала Шепель Тамара Степанівна, директор, вчитель економіки Сарненської гімназії.

Вітаємо з перемогою!!!

Засідання Школи молодого вчителя української мови, літератури та зарубіжної літератури

16 жовтня 2019 року в актовій залі відділу освіти, молоді та спорту  Сарненської РДА відбулося засідання Школи молодого вчителя української мови, літератури та зарубіжної літератури з теми «Інноваційні форми роботи на уроках української мови та літератури, зарубіжної літератури».

Івченко О.Є,  керівник Школи, ознайомила учасників з програмою засідання та провела діагностичне анкетування молодих фахівців.

Методист районного методичного кабінету, Михайлицька І.В. проінформувала молодих вчителів про застосування онлайн-ресурсів на уроках  української мови та надала рекомендації щодо основних вимог до проведення уроку та оформлення шкільної документації. Читати далі ...

Науковий пікнік «Марш за науку»

З метою популяризації розвитку науки та напрямів SТЕМ-освіти, в рамках районної SТЕМ-школи 11 жовтня 2019 року проведено районний науковий пікнік «Марш за науку». На захід були запрошені Наталія Параниця, заступник голови Сарненської районної державної адміністрації, Тетяна Гавлітіна, проректор з науково-педагогічної роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Наталія Давидюк, методист кабінету виховної роботи та позашкільної освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Олександр Андреєв, директор обласного комунального позашкільного закладу освіти «Рівненська Мала академія наук учнівської молоді» Рівненської обласної ради, Ніна Стасюк, начальник управління освіти, молоді та спорту Дубровицької районної державної адміністрації, директори та вчителі закладів освіти району. Читати далі ...

Семінар-практикум для вчителів математики

11 жовтня 2019 року в приміщенні Сарненської гімназії відбувся семінар-практикум з елементами тренінгу  для вчителів математики з теми «Формування інформаційно-цифрової компетентності при вивченні математики».  

Метою методичного заходу було ознайомити педагогів з інноваційними формами роботи щодо формування інформаційно-цифрової компетентності; сприяти формуванню необхідності до самовдосконалення та підвищення професійної компетентності учасників семінару-практикуму. Читати далі ...

ОГОЛОШЕННЯ!

Відділ освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації інформує, що  в місті Кам’янці-Подільському на Всеукраїнському форумі «Молодіжні сходини в Кам’янець-Подільській фортеці» офіційно оголошено старт подачі заявок на національний конкурс «Молодіжна столиця України», що запровадили в Україні Міністерство молоді та спорту, Український інститут міжнародної політики та Національна молодіжна рада України на щорічній основі.
Основною метою конкурсу є активізація співпраці між молоддю та місцевим самоврядуванням, а також сприяння створенню комфортних умов для розвитку молоді в містах України.

Читати далі ...

Засідання інтернет-школи психологічної грамотності з теми  «Безпека в освітньому просторі»

11 жовтня 2019 року на базі відділу освіти, молоді та спорту Сарненської РДА відбулося засідання інтернет-школи психологічної грамотності з теми  «Безпека в освітньому просторі».

Учасники ознайомилися з онлайн-курсом «Домедична допомога», метою якого є створення умов для підвищення компетентності з надання необхідної домедичної допомоги у закладах освіти для учасників освітнього процесу у екстрених ситуаціях.

На Сарненщині стартував десятий сезон сімейних змагань

Вже десятий рік поспіль любителі активного дозвілля зі своїми родинами  беруть участь в спортивних змаганнях, які цього сезону мають назву «Сімейні перегони. Здоровий спосіб життя». Стати учасниками такого заходу можуть всі бажаючі сім’ї в складі: тато, мама та дві дитини до 14 років.

Так, 13 жовтня 2019 року у спортивній залі Сарненської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 відбувся ІІ районний етап першого туру спортивної гри «Сімейні перегони. Здоровий спосіб життя», який був організований працівниками відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. Читати далі ...