Засідання Школи молодого вчителя початкових класів

11 жовтня 2017 року у Сарненському НВК «Школа-колегіум» ім. Т. Г. Шевченка було проведено засідання Школи молодого вчителя початкових класів з теми  «Сучасний урок: традиційні та інноваційні підходи».

З вітальним словом до гостей звернулася заступник директора школи Патрикей Н.В. Вона презентувала роботу кафедри початкового навчання.

Молоді вчителі відвідали урок з математики у 4 – Б класі з теми «Письмове ділення на одноцифрове число. Задачі на знаходження  четвертого пропорційного. Алгоритм письмового  ділення», який провела вчитель початкових класів Примак  Л.В. Також всі  відвідали урок-проект з природознавства у 4 – В класі з теми «Мандрівка всесвітом», який провела вчитель початкових класів Свирид І.І.

Досвід роботи презентувала керівник  Школи молодого Артюх Л.М., вчитель Сарненського НВК «Школа-колегіум» ім. Т. Г. Шевченка. Вона ознайомила присутніх зі структурою та стилями педагогічного спілкування. Молоді спеціалісти отримали перелік правил педагогічного спілкування.

Практичний психолог Дзерун І. О. ознайомила вчителів з умовами формування професіоналізму вчителів в управлінні  конфліктами у школі та надала поради по профілактиці конфліктів.

Оверчук О. Б., методист РМК у своєму виступі-презентації з теми «Методичні вимоги до побудови й проведення сучасного уроку. Різні типи уроків та структура їх проведення» наголосила на тому, що необхідною умовою сучасної освіти є нововведення в навчально-виховному процесі, без яких діяльність вчителя втратить свій творчий потенціал. І сьогодення вимагає від педагогів експериментування, постійного пошуку, введення новітніх технологій, застосування нових методів і прийомів навчання.

На завершення слухачі послухали звіт Мерзін Ольги Анатоліївни, молодого педагога Сарненського НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка, про участь в обласному форумі  молодих педагогів.

Колектив відділу освіти, молоді та спорту висловлює подяку директору Сарненського НВК «Школа-колегіум» ім. Т. Г. Шевченка  за допомогу в організації та проведенні засідання Школи молодого вчителя початкових класів.