Іноземні мови

 

 

Онлайн-школа англійської EnglishDom відкрила безкоштовний доступ для учнів через карантин

Програмка ШМВ англійська

EnglishTeachingTrends


Програма засідання районного методичного об’єднання вчителів іноземної мови

Презентацiя на МО

Методичні рекомендації щодо викладання іноземних мов у 20192020 навчальному році

 

 

 

 

 

 

 


Брошура на допомогу вчителю іноземних мов

Шановні колеги!

Інформуємо, що 15 січня 2018 року розпочалась реєстрація шкіл на участь у проекті літніх пришкільних мовних таборів GoCamp Це шанс запросити іноземного волонтера саме у вашу школу та зробити літні табори не тільки цікавими, але й корисними.

У 2017 році 888 шкіл з усієї України заповнили анкети на участь у програмі GoCamp, серед яких за результатами мотиваційної роботи було відібрано 600. Цього року 850 шкіл отримують звання школи GoCamp та подарують своїм учням незабутнє літо.

Починаючи вже з 15 січня і до 15 лютого 2018 року, школи можуть заповнити анкету на сайті gocamps.com.ua та подати мотиваційну роботу, за якою і буде здійснюватися цьогорічний відбір до проекту.

Тема мотиваційної роботи залежить від того, чи вперше школа бере участь у проекті, чи ні. Якщо вперше, то креативним відео запросіть іноземного волонтера до свого міста, розкажіть про особливості вашої школи та населеного пункту.

Тема креативної роботи для шкіл-учасниць минулого року “Як GoCamp вплинув на нашу роботу та дітей”.

Прийом заявок триватиме до 15 лютого 2018 року, тож бажаємо всім успіхів та натхнення!

Детальніше: https://gocamps.com.ua/ua/school.

Про участь у проекті просимо інформувати відділ освіти, молоді та спорту Сарненської РДА.


ДПА-2018 з англійської мови у старшій школі (11 клас)

Для отримання результату державної підсумкової атестації з англійської мови у 2018 році, випускникам загальноосвітніх шкіл необхідно взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні з цього предмета.

Результат виконання завдань № 1-16 частини «Розуміння мови на слух (аудіювання)», №17-32 частини «Читання», № 49-58 частини «Використання мови» та № 59 частини «Письмо» буде зараховуватися як державна підсумкова атестація з англійської мови (за вибором випускника) для учнів, які вивчали предмет на рівні стандарту або академічному рівні.

Результат виконання завдань всього тесту буде зараховуватися як державна підсумкова атестація з англійської мови (за вибором випускника) для учнів, які вивчали предмет на профільному рівні, а також буде використовуватися під час прийому до вищих навчальних закладів України.

Завдання для проведення атестації з англійської мови у формі ЗНО укладаються Українським центром оцінювання якості освіти та мають відповідати державним вимогам до рівня загальноосвітньої підготовки учнів, визначеним навчальними програмами.

Зміст тестових завдань визначається програмою ЗНО з англійської мови у 2018 році.

ОЦІНКА ДПА З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Максимальна кількість балів, яку може отримати учасник ЗНО з англійської мови, правильно виконавши всі завдання № 1-16, № 17-32, № 49-58 та № 59, що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація для учнів, які вивчали англійську мову на рівні стандарт або академічному рівні, дорівнює 56 тестовим балам.

Максимальна кількість балів для учнів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту (профільний рівень) - 72 тестові бали.

На підставі кількості тестових балів, яку набрав учасник тестування за виконання зазначених завдань тесту, буде визначена його оцінка за 12-бальною шкалою.

Для визначення результатів учасника зовнішнього оцінювання за 12-бальною шкалою використовується Таблиця переведення тестових балів в шкалу 1-12 балів.

Таблиця переведення тестових балів оприлюднюються Українським центром оцінюванняпротягом двох тижнів після проведення тесту і тільки після перевірки правильності виконання завдань кожного учасника тестування.

Зазначена таблиця є рейтинговою, оскільки вказує на місце результату зовнішнього незалежного оцінювання особи серед результатів інших учасників тестування з англійської мови.

За підсумками тестування Український центр оцінювання якості освіти надсилає загальноосвітнім навчальним закладам результати тестування кожного учасника з англійської мови, які зараховуються як результати державної підсумкової атестації.

БІЛЬШЕ ПРО ЗНО З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ


ВИКЛАДАЄТЕ ІНОЗЕМНІ МОВИ?

 
Бажаєте стати спеціалістом, на заробіток якого не впливає сезон?
Мрієте бути фінансово незалежним та географічно вільним?
Хочете отримувати задоволення від роботи та мати постійний потік
вдячних клієнтів?
 

Тоді TUTOR’S FORUM Kharkov — саме для вас!

 

 

28 січня у Харкові відбудеться Всеукраїнська конференція 
викладачів іноземних мов.
 

Ця унікальна подія покликана об’єднати викладачів, вчителів, репетиторів, коучів для обміну прогресивним досвідом.

 

 
Освіта в ногу з часом! 
Приєднуйтеся до учасників конференції для професіоналів

 

 

КОНТАКТИ
вул. Плеханівська, 66, м. Харків, 61001
E-mail: [email protected]
Site: www.osnova.com.ua

 
Якщо Ви маєте намір призупинити отримання листів,
повідомте нас про це на електронну скриньку:
[email protected],
і ми виключимо Вашу адресу впродовж доби.